تبلیغات
آی سیمز - راهنمای جامع باغبانی سیمز 4 (قسمت اول)
مدتی بود که بدنبال تهیه راهنمای جامعی از مهارت باغبانی در سیمز 4 بودم.اینکه هر دانه رو کجا میتونیم پیدا کنیم  و چطوری گیاهانی با کیفیت مطلوب تر پرورش بدیم و... .این راهنما شامل تمام مطالب ریز و درشت مهارت باغبانی هست که شما میتونید در ای سیمز مطالعه کنید.بررسی اجمالی باغبانی
توانایی باغبانی در سیمز 4 به معنای  پروش گیاهان ، بدست اوردن پول ، تهیه غذاهایی  که پروش دهنده مواد اولیش خود شما هستید،و افزایش کیفیت غذاها و خوراکی ها ست.شما همچنین می توانید از محصولاتتون به عنوان طعمه در ماهیگیری استفاده کنید.این راهنمای باغبانی مطالبی درباره ی کود دادن(fertilizer) ،تحول گیاهان (evolve)،بریدن (cutting)و پیوند زدن (grafts) را اموزش خواهد داد.همچنین به شما اموزش میدهیم که چگونه در حالی که به زندگی سیمز خودتون فعالانه ادامه می دید، باغچه بزرگ خودتون رو مدیریت کنید.

صفات (trait) و ارمان های (Aspirations) مناسب برای باغبانی:

صفت عاشق هوای ازاد بودن (The Loves Outdoors Trait):باعث میشه که وقتی سیمز شما در حال رسیدگی به باغچه خودش هست در قسمت احساسات سیمز احساس happiness  اضافه بشه که به نگه داشتن حس مثبت در حین عمل باغبانی کمک میکنه.

صفت نابغه (Genius) به سیمز شما احساس تمرکز (focuse) رو میده که داشتن این احساس در حین عمل باغبانی باعث میشه سیمز شما سریعتر از گذشته توانایی باغبانی (gardening) خودش رو بالا ببره همچنین در قسمت تحقیقات باغبانی (Research Gardening) هم که میتونید با استفاده از کامپیوتر انجام بدید بسیار کمک کننده هست.

???? همه صفات به نوعی میتونن به توانایی باغبانی شما کمک کنن ولی شاید شما بخواین که صفت سوم رو برای یه سری ویژگی های شخصی سیمزتون استفاده کنید.

ارمان گیاه شناس مستقل (Freelance Botanist Aspiration):شما این انتخاب رو از بخش  طبیعت (nature) انجام میدید.با انجام ماموریت هایی که در هر مرحله از این ارمان به شما داده خواهد شد امتیازهایی رو بدست میارید که میتونید از بخش دریافت جوایز اون امتیازهارو استفاده کنید.صفتی که با انتخاب این ارمان برای سیمزتون اضافه میشه جمع کننده (Collector) هست که به شما کمک میکنه گیاهان کمیاب رو در اطرافتون راحت تر پیدا کنید.شروع باغبانی و بالا بردن درجه مهارت:

چهار فعالیت پایه در مهارت باغبانی کاشتن (plant) ابیاری ((water،وجین کردن (weed)و برداشت محصول(harvest) است.تمام مواردی که نام برده نیازی به توضیح نداره ولی برای رشد گیاهانتون بسیار ضروری است.این فعالیتها رو شما باید در ابتدای کار انجام بدید همچنین خرید دانه و برداشت محصول از گیاهان وحشی(گیاهانی که بطور خودرو در اطراف خانه ها و پارک ها و خیابونها میرویند) از کارهای اولیه شما برای ساخت باغچه ای زیباست.همچنین شما میتونید با خوندن کتابهای مهارت باغبانی درجه مهارت خودتون رو افزایش بدید.همزمان با بالا بردن درجه تون در این مهارت شما توانایی های بیشتری رو بدست میارید:

سطح دو (level 2) شما میتونید تحقیقات باغبانی خودتون رو با استفاده از کامپیوتر انجام بدید. (Web > Research Gardening)با انجام این کار احساس متمرکز بودن (focuse) به سیمز شما دست خواهد دادن که این احساس به بالا بردن سریعتر مهارت باغبانی شما کمک خواهد کرد.
سطح سه (level 3) حالا باغبان شما میتونه گیاهان رو کود بده.اینکار باغث میشه گیاهان سریع تر تحول evolve)) پیدا کنند.
سطح چهار (level4) صحبت کردن با گیاهان ((talk to plant این فعالیت امکان صحبت با گیاهان رو میده و در حالی که نیاز اجتماعی بودن (Social) سیمز شما رو هم برطرف میکنه مهارت باغبانی شما رو هم بالا خواهد برد.
سطح پنج (level 5) اجازه فعالیت برش دادن (cut) و پیوند زدن ((graft رو به سیمز شما خواهد داد.
سطح شش (level 6) سایر سیمزها از مهارت باغبانی شما تعریف خواهند کرد.
سطح هفت (level 7) سیمز باغبان شما دارای ویزگی )green thumb توانایی فوق العاده در پرورش گیاهان) می شود که مشخصا به معنای این هست که توانایی نگهداری از باغچه (Tend Garden) رو پیدا میکنه ، به اینصورت که سیمز شما با کلیک روی  یه گیاه و انتخاب گزینه tend garden  تمامی احتیاجات باغچه شامل ابیاری و وجین کردن و سمپاشی حشرات رو انجام میده.این یه امتیاز واقعا بزرگ برای سیمزهایی با باغ بزرگ و گیاهان فراوان هست اگرچه شما همچنان برای برداشت محصول و کود دادن نیازمند انتخاب جداگانه برای هر گیاه هستین.
سطح هشت (level 8) میتوانید با پرداخت 50 سیمولون درختان و گیاهان خودتون را دوباره زنده کرده و رشد دهید
سطح نه (level 9)  تاثیر گذاری بیشتر ودر رویش گیاهان ،سیمزها ابیاری و وجین کردن را سریعتر انجام میدهند.
سطح ده (level 10)  ویژگی جدیدی اضافه نمیشه،فقط شما میتونید پاکت دانه رو که شامل مخلوطی از دانه هاست از کامپیوتر و گلدان باغبانی دریافت کنید.دانه هایی که دریافت میکنید بصورت رندوم هست ولی ممکنه شما دانه هایی رو دریافت کنید که هنوز نگرفتید.بهتر اینه که چندتا از اونها رو خریداری کنید.خریداری دانه 
تنها راههایی که من برای خرید دانه پیدا کردم خرید از طریق کامپیوتر (در منوی order) یاخرید ازطریق گلدان باغبانی است.گلدان باغبانی رو میتونید از این مسیر خریداری کنید. Function > Hobbies & Skills > Miscellaneous.گلدانهای باغبانیبه قیمت 50 سیمولون (در حالتی که فقط قابلیت نگهداری یک گیاه را دارند) و 200 سیمولون (در حالتی که قابلیت نگهداری 4 گیاه و یا یک درخت را دارند) است.پرورش دادن گیاهان در این گلدانها ضروری نیست بلکه هر زمان که خواستید میتونید گیهان جوانه زده خودتون رو روی زمین بزارید.همچنین این گلدانها این امکان رو به شما میدن که گیاهان رو در داخل خونه پرورش بدین.

وقتی که شما میخواهید دانه ها را خریداری کنید باید از بین 4 پاکت دانه انتخاب کنید.هر پاکت ،دانه هایی متفاوت از انواع مختلف گیاهان را در اختیار شما میگذارد.شما میتوانید از بین گلهای مرحله شروع (starter flowers)،میوه ها (fruits)،گیاهان herbs)) و سبزیجات vegtables)) یک گزینه را انتخاب کنید.هر انتخاب یک سری دانه های رایج را از هر دسته به صورت رندوم به شما می دهد بنابراین خرید تعداد بیشتر تنوع دانه هایی که بدست می اورید را افزایش می دهد.

با ما در ادامه اموزش های باغبانی همراه باشید تا توضیح کاملی از مراحل باغبانی را دریافت کنید همچنین جمع بندی کاملی از دانه های موجود در سیمز 4 و محل پیدا کردن انها را برای شما بازگو خواهیم کرد.با ما همراه باشید...
طبقه بندی: راهنمای سیمز4، 
برچسب ها: راهنمای سیمز4، راهنمای باغبانی سیمز4، مهارت باغبانی سیمز4، خرید دانه در سیمز4، Aspirations،  

تاریخ : چهارشنبه 31 تیر 1394 | 07:56 ب.ظ | نویسنده : فاطمه (مدیریت وبلاگ) | نظرات
لطفا از دیگر مطالب نیز دیدن فرمایید
.: Weblog Themes By SlideTheme :.


  • مالک موسیقی